História

Programovaniu sa venujem už od tínedžera a už počas strednej školy som získal svojich prvých klientov.

Po strednej škole som odišiel do zahraničia, kde som získal kopec ďalších skúseností z tejto oblasti, rozšíril si obzor a zistil ako weby  fungujú “tam vonku”. Po návrate domov na Slovensko som sa rozhodol pomôcť v tejto oblasti aj domácim. Slovenský trh je však trochu iný a preto je potrebné sa prispôsobiť. Vždy sa však snažím prispieť niečim zaujímavým a testovať nové praktiky, ktoré sú inde bežné.  

Vybudujme
niečo na čom
záleží

Internetové stránky

Radi by ste odprezentovali svoje podnikanie alebo hobby? Prevádzkujete predajňu alebo štúdio a chcete sa zviditeľniť na internete?

E-Shopy

Začnite predávať bez nutnosti otvárať si kamennú predajňu. Nechajte si vytvoriť internetový obchod bez mesačných poplatkov a rôznych nájmov. Predávať začnete rýchlejšie a popritom sa môžete venovať aj iným veciam.

Správa

Vytvorenie internetovej stránky či e-shopu nie je jednorázovka. O Stránku je potrebné sa starať po celu dobu jej účinnosti. U mňa teraz získate základný balíček služieb úplne zdarma.

Digitálny marketing

Získajte lepšie konverzie správnym nastavením reklám a zarábajte aj vy. Nechajte ma spravovať vaše reklamy na sociálnych sieťach a Googli a naštartujme Váš biznis.